Плівка

PET BACKLIT — це плівка на основі ПЕТ, спеціально розроблена для застосування в різних конструкціях з внутрішнім підсвічуванням. При підсвічуванні ззаду надруковане зображення стає яскравішим. Особливістю плівки є висока чіткість, підвищена яскравість, швидке висихання надрукованого зображення. Основні властивості – товщина 300 мікрон (вага 420+/-20 гр/квм); напівпрозора плівка без клейкої основи; вологостійкий матеріал; швидке висихання чорнила після друку; рівномірно розподіляє світло на всій площі; має яскраві насичені кольори на просвіт; інтер’єрна якість друку; стандартна ширина рулонів – 1,27 та 1.52м.

ONE WAY VISION – це перфорована вінілова плівка на самоклеючій основі. Розроблена для застосування на склі міського та приватного транспорту, на вітринах магазинів та інших прозорих поверхнях. З середини обклеєне скло набуває ефекту тонування, що не перешкоджає огляду. Особливість плівки – пропускання світла до 50%, лицьовий бік – білий, зворотний бік – чорний, клей – напівперманентний на основі акрилату. Основні властивості – товщина 0,15 мм; густина 80 г/м2; діаметр отвору – 1,5 мм; усадка – <0.7%; інтер’єрний друк; стандартні ширини рулонів – 1,05м, 1,26м, 1,37м, 1,52м.

Плівка/папір для скролерних конструкцій — Це інноваційний матеріал, що забезпечує точну передачу кольорів, високу чіткість зображення, оптимальну витрату чорнила, рівномірне світлорозсіювання по всій площі матеріалу, високу міцність і безперебійну роботу скролерних систем. Основні властивості – щільність 150 г/м2, ширина рулону – 3,15м.

ORACAL 640 – Для нанесення короткострокових та середньострокових маркувань, написів та декорацій при зовнішньому застосуванні. При внутрішньому застосуванні має майже необмежену стійкість. Дуже щільно прилягаюча м’яка поліхлорвінілова плівка. Має багато кольорів з блискучою і матовою поверхнею. Основні властивості: підкладка — силіконовий картон з одностороннім покриттям, 135 г/м²; клей – поліакрилатний клей, який забезпечує постійне прилипання; ширина рулону- 1,6 м.

Language switcher