Типографія у Києві

Хто ми

Art-Mill – типографія №1 у Києві,яка надає цілодобовий та терміновий друк високої якості.

Нашим головним завданням є виготовлення поліграфічних виробів та зовнішньої реклами високої якості, серед яких вивіски, лайтбокси, фреймлайти.

Нашим клієнтам ми можемо запропонувати:

 • Якісний широкоформатний друк на всіх видах банерів, паперу, плівки
 • УФ та інтер’єрний друк на полотні, тканині, плівці, фотошпалерах і т.д.
 • Послуги післядрукарської обробки виробів.

В якій сфері ви не працювали б, на сайті друкарні Art-mill неодмінно знайдете оптимальне рішення для ефективної реклами своєї компанії, товару, послуги, бренду чи торгової марки — починаючи від поліграфії А3 і закінчуючи широкоформатним кольоровим друком.

Наша друкарня не обмежується вищепереліченими і тими видами поліграфічної продукції, які описані на сайті. Ми завжди готові до реалізації цікавих проектів різної складності та масштабу.

цілодобовий друк
доставка всіма можливими перевізниками
8 років на ринку
30 кваліфікованих співробітників
партнерські відносини з рекламними агенціями
Схема роботи з нами
01
Заявка
Ви залишаєте заявку або дзвоніть до нас.
02
Консультація
Наші менеджери консультують Вас з усіх питань.
03
Замір
Наші спеціалісти виїжджають на замір.
04
Виробництво
Виготовляємо вироби під Ваші розміри.
05
Монтаж
Наші спеціалісти здійснюють установку "під ключ".
06
Прийом робіт
Прийом виконаної роботи.
Додаткова інформація

Наша поліграфічна продукція має такі переваги:

 • висока інформативність. Жоден банер в інтернеті не може містити стільки інформації та настільки об’ємне та якісне зображення товару чи послуги, як надрукований у друкарні. Максимум – кнопка із закликом дії перейти за посиланням, куди не всі переходять. А чим докладніше ви розповісте про продукт, тим лояльніше до вас буде аудиторія;
 • традиційність. Багато людей старшого покоління із сумнівом та побоюванням ставляться до інтернет-ресурсів, тому схильні більше довіряти друкованим рекламним конструкціям на вулиці, магазині чи транспорті. Ось чому їх ніколи не замінять онлайн-банери, оголошення та пости;
 • нерекламний формат. Через велику кількість реклами в підсвідомості людини виробилися своєрідні антирекламні фільтри. Він заходить на сайт або в соцмережі і навіть не помічає рекламний банер, контекстне оголошення, не кажучи вже про пости текстів, що продають. Наші досвідчені дизайнери перетворять зображення вашого продукту на справжній витвір мистецтва, який обов’язково приверне увагу. На відміну від поліграфії, яку виготовляють дешеві друкарні, навіть при швидкоплинному погляді на нашу продукцію у людини не виникне враження, ніби їй щось продають, а назва бренду надовго закарбується в її пам’яті;
 • вплив протягом тривалого часу. Завдяки привабливому оформленню людина обов’язково запам’ятає вашу рекламу, дізнається про компанію чи бренд через деякий час і навіть порекомендує друзям, мовляв, я там бачив;
 • професійне обладнання. Ми використовуємо ультрасучасне обладнання, яке є лише у кількох цифрових друкарнях в Україні;
 • екосольвентні принтери, що працюють за інноваційною технологією викиду крапель на екологічно чистому чорнилі;
 • плоттер для прискореного автоматичного різання віддрукованих зображень;
 • гарячий ламінатор і т.д.
 • доступні ціни. У друкарні Art-mill вартість друку знижена за рахунок високотехнологічних рішень, які забезпечують виконання цілодобових і термінових замовлень без втрати якості.

Послугами нашої типографії у Києві вже скористалися тисячі клієнтів — власники підприємств із різних сфер бізнесу, представники рекламних агенцій — і залишилися дуже задоволеними якістю поліграфічної продукції та її ефективністю, тому рекомендували нас своїм знайомим.

Приєднуйтесь до наших клієнтів, замовляйте послуги друкарні з дизайну та післядрукарської підготовки у нас або надсилайте готові оригінал-макети: info_artmill@ukr.net. Зверніться до наших фахівців: +38 (067) 215-59-55, розкажіть про своє бачення проекту — і ми реалізуємо ваші ідеї та побажання.

Language switcher