Сітілайти

Приклади продукції, що виготовляється

Потрібно розкрутити новий бренд чи підтримувати інтерес до вже розкрученої торгової марки, продукту чи послуги?
Встановіть такий стильний рекламний носій, як сітіборд, у коробі з алюмінію, зі скролінговою системою, внутрішнім підсвічуванням та скляними пластинами, у найбільш багатолюдних місцях, в історичній частині міста, у центральних районах, особливо у пішохідних зонах. Його ще називають сітілайт, але суть та ефективність від цього не змінюється.

Вид сіті борда залежить від місця розміщення та кількості рекламних оголошень, що демонструються:

  • окремо стоячі сітілайти, на яких реклама розміщується тільки з одного боку, тому їх встановлюють у місцях обмеженого огляду;
  • поєднані з кіосками. Їхній монтаж здійснюється на зупинках громадського транспорту. Часто їх використовують як вивіски в кафе, салонів краси, а також усередині торгово-розважальних центрів, супермаркетів та кінотеатрів;
  • окремо стоячі 2-сторонні (динаміка/статика) — на одній стороні сітіборда показ плакатів чергується, а на іншій — зображення залишається незмінним. Зазвичай ці рекламні носії використовують для розміщення інформації про акції та розіграші призів. Їх розміщують неподалік магазинів. Одна сторона виконує функцію покажчика;
  • 2-сторонні окремо стоячі сітіборди (динаміка/динаміка) найчастіше розміщують на тротуарах або на прилеглих до них газонах. Дуже важливо, щоб не виступав над дорожнім покриттям, а рекламну інформацію було розміщено на рівні погляду людини;
  • настінні динамічні – їх встановлюють на стінах будівель, тому зображення вони демонструють подібно до слайдів презентацій.
цілодобовий друк
доставка всіма можливими перевізниками
8 років на ринку
30 кваліфікованих співробітників
партнерські відносини з рекламними агенціями
Ціна на друк сітілайта

Потрібен індивідуальний макет для друку Сітілайта? Компанія Art-mill надає послуги з розробки макета будь-якої складності.

Вартість та терміни виконання залежать від тиражу, виду Сітілайта та особливих побажань клієнта.

Надішліть заявку, щоб отримати індивідуальний розрахунок вартості для вашого замовлення.

Вимоги до макету

Завантажте вимоги до макету для широкоформатного друку

Завантажити вимоги (52,98 КБ)
Схема роботи з нами
01
Заявка
Ви залишаєте заявку або дзвоніть до нас.
02
Консультація
Наші менеджери консультують Вас з усіх питань.
03
Узгодження
Узгоджуємо з Вами ТЗ, а також усі деталі замовлення.
04
Дизайн
Розробляємо макет або беремо Вашу роботу.
05
Виробництво
Виготовляємо Ваше замовлення
06
Прийом робіт
Здаємо Вам виконане замовлення
Які плюси та мінуси має сітілайт?

Конструкція цього дуже проста в обслуговуванні, для якого не потрібно спеціальних навичок. Для того, щоб змінити плакати з рекламною інформацією, потрібно просто відкрити кришку за допомогою спеціального ключа.

Виготовити сітіборд дешевше і швидше, ніж скрол чи білборд. Його внутрішнє підсвічування забезпечує видимість реклами у будь-який час доби.

Ефективні сітілайти і в комплексній рекламній компанії, і як єдиний інформаційний засіб. Їх можна розмістити будь-де в будь-якому форматі та дизайні. Якщо їх встановити на зупинках громадського транспорту, то люди, які на нього чекають, у будь-якому випадку прочитають вашу рекламу.

Однак мінусом сітібордів є їх невеликі розміри — 1,2х1,8 м на опорі 60 см, тому на відстані вони непомітні і губляться на тлі транспортних засобів та міських об’єктів. У погану погоду вони схильні до забруднення, а також вандалізму.
Переконайтеся особисто, що у сітілайтів більше плюсів, ніж мінусів, замовивши їх у друкарні «Арт-Мілл за телефоном: +38 (067) 215-59-55» або залиште заявку на сайті.

Нам довіряють
Language switcher