Білборди

Приклади продукції, що виготовляється
Изготовление билбордов

Одним із найпопулярніших видів зовнішньої реклами є білборд, купити його варто для розміщення у багатолюдних місцях:

 • в центрі міста,
 • біля станцій громадського транспорту,
 • на парковках офісних та торгових центрів,
 • у місцях скупчення автотранспорту – за умови зниження швидкості транспортного потоку (перед перехрестями та мостами).

Білборд – це рекламний щит, що виготовляється у вигляді сталевої конструкції, яка закріплена на опорі з бетону та обшита листами фанери або оцинкованої сталі. Зверху він покритий спеціальними сполуками, стійкими до перепадів температур та атмосферних опадів. Призначений білборд для короткого інформування людей про компанію, продукт, послугу. У разі соціальної реклами він містить риторичне запитання чи заклик до дії.

цілодобовий друк
доставка всіма можливими перевізниками
8 років на ринку
30 кваліфікованих співробітників
партнерські відносини з рекламними агенціями
Скільки коштує білборд?

Ціна рекламного щита залежить від його розмірів, форми (Т-, Г- та П-подібна), кількості опор, на які здійснюється його монтаж.
Найчастіше можна купити білборд стандартних розмірів – 3х6 м, виробляють – 3х12 м.
Оскільки розташовується уздовж дороги такий білборд, його дизайн складається з 2 сторін (А і Б). Цей щит має V-подібну форму. Також виготовляють плоскі (1-сторонні) та 3-кутніі (3-сторонні).
Залежно від конструкції білборди бувають стаціонарними (нерозбірними) та трансформерами (розбірними).

Одним з різновидів розбірного білборда є об’ємна стелла, ціна її одна з найвищих. Вона складається з 3-сторонніх знімних алюмінієвих панелей-рекламних полотен, які іноді можна міняти. Всередині знаходиться люмінісцентне або світлодіодне підсвічування.

Окремий вид широкоформатного друку, який за ефективністю перевершує розміщення реклами у друкованих ЗМІ, — це мобільний білборд, вартість якого найнижча. Він вимагає мінімум витрат і на його виготовлення йде зовсім небагато часу.

Такий білборд із рекламою будь-якого закладу, компанії, товару, заходу, магазину, торговельного центру чи послуги встановлюють на газель чи вантажний автомобіль без дозволу на монтаж, попередніх маркетингових аналізів конкурентів та досліджень цільової аудиторії.

Машина з мобільним білбордом не асоціюється з рекламою, а сприймається як транспортний засіб, на який звертають увагу і пішоходи, що проходять повз, і проїжджаючі повз водії.
Міняти райони розміщення білборду можна щодня залежно від мети рекламної кампанії та розміщення цільової аудиторії. У будні їздити в центрі міста та на жвавих автомагістралях, а у вихідні — у спальних районах.

Якщо ви вирішили використати білборд для зовнішньої реклами, замовте його виготовлення у друкарні «Арт-Міл», залишивши заявку на сайті або за телефоном: +38(093) 163-65-68. У нас працюють досвідчені фахівці, які грамотно скомбінують інформацію, яку вам потрібно донести до споживача, підберуть яскраві зображення, що привернуть увагу, не відволікаючи уваги від основного змісту реклами.

Вимоги до макету

Завантажте вимоги до макету

Завантажити вимоги (52,98 КБ)
Схема роботи з нами
01
Заявка
Ви залишаєте заявку або дзвоніть до нас.
02
Консультація
Наші менеджери консультують Вас з усіх питань.
03
Узгодження
Узгоджуємо з Вами ТЗ, а також усі деталі замовлення.
04
Дизайн
Розробляємо макет або беремо Вашу роботу.
05
Виробництво
Виготовляємо Ваше замовлення
06
Прийом робіт
Здаємо Вам виконане замовлення
Які аргументи “ЗА”, щоб замовити білборд?

Бажаєте отримати високоякісну рекламу — яскраву, міцну, довговічну, яка працюватиме на вулиці без вихідних, перекурів, обіду та зарплати та залучатиме клієнтів?

Замовте виготовлення білбордів, ціна яких у типографії Art-mill у Києві залежить від:

 • призначення,
 • розмірів,
 • особливостей та матеріалу конструкції (збірні композитні алюмінієві панелі, самоклеючі вінілові плівки, банерна тканина, папір),
 • технології нанесення друку,
 • необхідності встановлення підсвічування над або під площиною щита – міні-прожекторів для освітлення вночі.

ПОТРІБНА ЕФЕКТИВНА ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА? КИЇВ БІЛБОРДИ РЕКОМЕНДУЄ ВІД ART-MILL

Одним з найпопулярніших видів зовнішньої реклами є білборд, купити його варто для розміщення в багатолюдних місцях:

 • в центрі міста,
 • біля зупинок громадського транспорту,
 • на парковках офісних та торгових центрів,
 • у місцях скупчення автотранспорту – за умови зниження швидкості транспортного потоку (перед перехрестями та мостами).

Білборд – це рекламний щит, що виготовляється у вигляді сталевої конструкції, яка закріплена на опорі з бетону і обшита листами фанери або оцинкованої сталі. Зверху він покритий спеціальними сполуками, стійкими до перепадів температур та атмосферних опадів. Призначений білборд для короткого інформування людей про компанію, продукт, послугу. У разі соціальної реклами він містить риторичне запитання чи заклик до дії.

Билборд Киев

ЯКІ АРГУМЕНТИ “ЗА”, ЩОБ ЗАМОВИТИ БІЛБОРД?

Підходить білборд для проведення рекламної кампанії будь-яких брендів, товарів та послуг незалежно від бюджету. Його можна розмістити саме у місці присутності вашої цільової аудиторії – на зупинках громадського транспорту чи автомагістралях. Стоячи на зупинці або сидячи в автомобільній пробці, люди не можуть не звернути увагу на яскраву картинку, а заразом і не прочитати інформацію, надруковану великим шрифтом.

Нам довіряють
Language switcher