Фотошпалери

Приклади продукції, що виготовляється

Як недорого оформити інтер’єр квартири, приватного будинку, офісу, готелю, кафе, СПА-центру чи салону краси?
Можна замовити фотошпалери в інтернет-магазині в Україні, проте немає жодної гарантії, що ви отримаєте чіткі малюнки потрібних відтінків, які точно підійдуть за розмірами стін приміщення.

Можна купити окремо спеціальні шпалери для друку, але в Україні мало де можна надрукувати на них фотографії або інші зображення.

Набагато простіше зробити шпалери на стіну на замовлення в друкарні Art-mill.

цілодобовий друк
доставка всіма можливими перевізниками
8 років на ринку
30 кваліфікованих співробітників
партнерські відносини з рекламними агенціями
Ціна на фотошпалери

Ціна фотошпалер на замовлення в Україні визначається:

  • розмірами стін у приміщенні;
  • висотою та шириною рулонів шпалер;
  • фактурою фотопаперу (глянцевий, матовий, полотно, пісок).

Мінімально можливе замовлення – 3 м2.

Вимоги до макету

Завантажте вимоги до макету

Завантажити вимоги (52,98 КБ)
Схема роботи з нами
01
Заявка
Ви залишаєте заявку або дзвоніть до нас.
02
Консультація
Наші менеджери консультують Вас з усіх питань.
03
Узгодження
Узгоджуємо з Вами ТЗ, а також усі деталі замовлення.
04
Дизайн
Розробляємо макет або беремо Вашу роботу.
05
Виробництво
Виготовляємо Ваше замовлення
06
Прийом робіт
Здаємо Вам виконане замовлення
Особливості друку фотошпалер

Найчастіше ми друкуємо фотошпалери на замовлення в Україні на вінілових шпалерах. Вони дуже зручні завдяки передбаченій для нанесення клею флізеліновій підкладці. Їх виробляють в Україні, коштують вони дешево. Але в них ширина рулону всього 1 м. Те саме стосується аналогічних матеріалів польського виробництва.

Така ж ширина рулону і в німецьких флізелінових шпалерах, проте їхня товщина більша — 300–330 мкм. Більше можливостей з’являється під час використання фінських матеріалів. У них ширші рулони – 1,17, 1,20, 1,27, 1,30 і 1,35 м, завдяки чому при наклеюванні на стіну утворюється менше стиків, які можуть спотворити зображення.

Ми пропонуємо замовити недорого фотошпалери в Україні, виготовлені за технологією широкоформатного друку з високою роздільною здатністю.

Якщо ви хочете зробити дитячі фотошпалери на замовлення, врахуйте, що ми використовуємо екологічно чисте чорнило на основі латексу. У їх складі: вода, полімер та фарбуючий пігмент. Вони не мають ніякого запаху, а тому в усьому світі їх використовують для виготовлення фотошпалер для декорування дитячих кімнат.

Полімер сприяє висиханню чорнила відразу ж після друку і робить їх стійкими до вологи, вигорання та впливу ультрафіолетових променів.
Малюнок ви можете вибрати з каталогу безкоштовних зображень або надати на доопрацювання свій файл або вже готовий оригінал-макет.

Зв’яжіться з нашим дизайнером, який підкаже, чи можливо замовити виготовлення в потрібному розмірі, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши: +38 (067) 215-59-55.

Нам довіряють
Language switcher