Цілодобовий друк у Києві
Надішліть заявку, щоб отримати консультацію фахівця

Art-Mill - друкарня у Києві

Art-Mill – друкарня №1 у Києві.

Наша компанія займається створенням рекламної та друкованої продукції за вигідними цінами.

Пропонуємо нашим клієнтам повний цикл переддрукарської підготовки та післядрукарської обробки. Надаємо послуги з широкоформатного, інтер’єрного та УФ друку на різних матеріалах.

Приймаємо замовлення на дизайн та виготовлення зовнішньої реклами.

Працюємо цілодобово та відправляємо готову продукцію по всій Україні

Чому клієнти обирають нас

Професійне обладнання

Ми застосовуємо у роботі сучасне поліграфічне обладнання та матеріали. Завдяки цьому ми можемо надати нашим клієнтам стабільно високу якість та оперативність у вирішенні завдань.

Вигідна ціна

Ми використовуємо максимально прозоре ціноутворення. Концепція "ощадливе виробництво" дозволяє оптимізувати витрати та запропонувати клієнтам оптимально вигідну вартість наших послуг.

Широкий спектр можливостей

Наша компанія пропонує різні види друкованих праць будь-якого рівня складності. Ми готові взятися за ті завдання, від яких відмовляються наші конкуренти.

Індивідуальний підхід

Ви можете замовити у нашій компанії послуги з максимально індивідуальними побажаннями. Сучасні технології дозволяють нам втілити найнестандартніші ідеї.

Сервіс

Ви завжди в курсі прогресу за Вашим проектом та на зв'язку з персональним менеджером. Ми надаємо нашим клієнтам усі необхідні консультації з будь-яких технічних питань.

Отримайте консультацію наших спеціалістів
Надішліть заявку, щоб отримати консультацію фахівця БЕЗКОШТОВНО

  Схема роботи з нами
  01
  Заявка
  Ви залишаєте заявку або дзвоніть до нас.
  02
  Консультація
  Наші менеджери консультують Вас з усіх питань.
  03
  Узгодження
  Узгоджуємо з Вами ТЗ, а також усі деталі замовлення.
  04
  Дизайн
  Розробляємо макет або беремо Вашу роботу.
  05
  Виробництво
  Виготовляємо Ваше замовлення
  06
  Прийом робіт
  Здаємо Вам виконане замовлення

  Надішліть онлайн-заявку на розрахунок вартості вашого замовлення

  Поліграфічні послуги у Києві

  Друкарня та рекламна агенція Art-Mill займається створенням рекламної та друкованої продукції в Києві. Зовнішня реклама та виготовлення поліграфічних виробів високої якості – головне завдання нашої компанії.

  Ми пропонуємо не тільки широкий асортимент та вибір продукції: календарі, конверти, візитки, блокноти, буклети, листівки, ручки, наклейки з вашим фірмовим логотипом, якісний цифровий та офсетний друк, а й проектування, виготовлення та монтаж зовнішньої реклами з подальшим її обслуговуванням.

  Ми – компанія з 8-річним досвідом та успішною реалізацією понад 30 000 проектів.

  Вам потрібний стильний, інформативний дизайн? Поліграфічні послуги, друк чи виготовлення зовнішньої реклами? Ми гарантуємо індивідуальний підхід до вашого проекту. Наші фахівці допоможуть вибрати ефективний варіант з урахуванням усієї специфіки роботи вашої компанії, продукції та цільової аудиторії.

  Замовляючи виготовлення у Art-Mill Ви отримуєте продукцію виключно з якісних матеріалів та виробництво на професійному обладнанні високої потужності. Ми виконуємо навіть найбільші обсяги вчасно та пропонуємо найкращі ціни серед конкурентів. Бажаєте зробити замовлення чи цікавить консультація спеціаліста? Зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку через сайт – ми допоможемо вибрати вигідне та ефективне рішення для вашого бізнесу.

  Нам довіряють
  Language switcher